ایرانجوان5 استقلال0 /طوفان یک نیمه ای ایرانجوان

ایرانجوان5 استقلال0 /طوفان یک نیمه ای ایرانجوان

ورزش بوشهر: از هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول کشور ایرانجوان با بردی پرگل از مهمان خود استقلال اهواز پذیرائی کرد.

ایرانجوان بوشهر 5 استقلال اهواز 0

VARZESHBU.IR

«ورزش بوشهر»؛ شاگردان مفتخر بعد از برد دلچسب در خانه خونه به خونه در این هفته نیز از همان ابتدا عزم خود را جزم کرده بودند تا هر سه امتیاز این دیدار خانگی را بدست آورند. در نیمه اول ایرانجوانی ها خیلی تلاش کردند اما در ضربات آخر عجولالنه عمل میکردند. برنامه آبی های اهواز با هدایت حمیدرضا بابایی دوندگی زیاد و تجمع در میانه زمین و پرس شدید بود و در نهایت استفاده از ضربات ایستگاهی جهت رسیدن به گل. شاگردان بابایی در نیمه اول بخوبی تاکتیک خود را پیاده کردند و خط میانی ایرانجوان که در این دیدار کمی کند عمل میکرد نتوانست در دفاع و حمله توپها را تصاحب کندو توپهای سوم نیز در اختیار هافبکهای استقلال قرار میگرفت. که امر باعث قطع ارتباط گشنی با هافبکهای دفاعی و در نهایت خط حمله این تیم شود. تقابل اندیشه های مفتخر و بابایی در نیمه اول به تساوی بدون گل انجامید.
در نیمه مربیان مفتخر دست به تعویض زد و با خارج کردن محمد شمسی و ورود حجت اسلامی سرعت ایرانجوان بالا رفت. حرکت وم مفتخر جابجایی علی دهقان هافبک درگیر این تیم به مرکز زمین در کنار حقدوست بود. تفکراتی که بخوبی تأثیراتش در زمشن مشهود بود و ایرانجوانی ها موقعیتهای خوبی توسط گشنی و قائدی خلق میکردند اما مهاجمان عجول و بی دقت قدر این فرصتها را نمی دانستند تا اینکه بالاخره در دقیقه 62 قفل دروازه استقلال باز شد. گلی که باعث شد استرس 3 امتیاز از ایرانجوانی ها دور شود و راحت تر به کار خود ادامه دهند. صادق گشنی در این نیمه که دو مکمل خوب را در پشت سر خود می دید بخوبی در حمله ظاهر میشد و پاس های چشم نوازی برای مهاجمین آماده میکرد. اما مهاجمین قدر این لقمه های آماده را نمی دانستند. مهدی قائدی جوان هم که حالا دیگر تمام ایران او را می شناسند روز پر فروغی را پشت سر گذاشت و با استفاده از تکنیک و هوش خود هر کاری خواست سر استقلالی ها آورد هم گل زد و هم پاس گل داد. فیض الهی هم که دوندگی خوبی داشت دو گل زیبا به ثمر رساند. تا ایرانجوان کاری که نتوانسته بود در نیمه اول انجام دهد در نیمه دوم به سرانجام برساند. مفتخر دو تعویض دیگر هم داشت که ابتدا در تعویضی اجباری، رامین دهقانی بدلیل مصدومیت جای خود را به رضا بلیوند داد. تعویض سوم مفتخر در جهت محکم کردن کمربند خط میانی و بالا بردن سرعت نوک حمله خود انجام داد. حسن شوشتری بجای سجاد فیض الهی وارد زمین شد. تا مهدی قائدی مهاجم نوک ایرانجوان شود. تفکری که باز هم گل دیگری برای ایرانجوان رقم زد و قائدی در آخرین وقتهای تلف شده پنجمین گل ایرانجوان را به ثمر رساند. ایرانجوان با این برد 30 امتیازی شد و به مکان سیزدهم جدول صعود کرد.

گلهای ایرانجوان:
سجاد فیض الهی "68" و "82" – مهدی قائدی "79" و "95" – حجت اسلامی "84"

ترکیب ایرانجوان بوشهر:
سعید ابراهیم پور – حسین موجی – سجاد مشایخ – مهدی طاهری – رامین دهقانی(رضا بلیوند) – علی حقدوست – محمدی شمسی(حجت اسلامی) – صادق گشنی – مهدی قائدی – سجاد فیض الهی (حسن شوشتری) – علی دهقان
سرمربی: سعید مفتخر


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر