سرمربی ایرانجوان از مسئولان درخواست کمک ویژه کرد

سرمربی ایرانجوان از مسئولان درخواست کمک ویژه کرد

ورزش بوشهر:سرمربی ایرانجوان بوشهر گفت: در آستانه شب عید نمی خواهم شرمنده بازیکنان و دست خالی آنها باشم از این رو از مسئولان استان درخواست کمک ویژه دارم.

VARZESHBU.IR

به گزارش «ورزش بوشهر» "سعید مفتخر" دوشنبه شب پس از برد پنج بر صفر "ایرانجوان بوشهر" در برابر "استقلال اهواز" در جمع خبرنگاران افزود: با وجود اینکه بازیکنان این تیم در بدترین شرایط مالی قرار دارند ولی برای حفظ سهمیه تیم در لیگ دسته یک با تمام وجود در برابر حریفان قرار می گیرند.

وی بیان کرد: علاوه بر مشکلات مالی تیم "ایرانجون بوشهر" باید بازیکنان این تیم را نیز از لحاظ روحی و روانی تقویت کرد.

مفتخر بیان کرد: تیم"ایرانجوان بوشهر"در نیمه نخست دیدار با تیم "استقلال اهواز" خوب ظاهر نشد ولی بر این امر واقف بودیم که با زدن یک گل گره بازی باز می شود.

وی افزود: با تغییر تاکتیک در بین دو نیمه موفق به برد در برابر تیم "استقلال اهواز" شدیم.

مفتخر در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: داوران در دو بازی اخیر تیم "ایرانجوان بوشهر" قضاوت شجاعانه ای داشتند که انتظار می رود در بازی های حساس آینده نیز شاهد قضاوت های خوب آنها باشیم.

وی در ارتباط با بازی آینده ایرانجوان بوشهر نیز گفت: در بازی هفته آینده در برابر تیم "پارس جنوبی جم" تلاش می شود با آنالیز خوب از سوی "مهدی دهقان" بعنوان آنالیزور تیم شناخت خوبی از آنها پیدا کند.

مفتخر یادآور شد: در بازی پیش رو "مهدی قائدی" را به دلیل سه کارته شدن در اختیار نداریم ولی با این وجود و با همت سایر بازیکنان برای کسب برد به میدان می رویم./ایرنا






کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر