بابابی: اشتباههای فردی و تمرین نکردن باعث شکستمان شد

بابابی: اشتباههای فردی و تمرین نکردن باعث شکستمان شد

ورزش بوشهر: سرمربی تیم استقلال اهواز گفت: اشتباههای فردی و تمرین نکردن مناسب بازیکنان در هفته گذشته منجر به شکست این تیم در برابر "ایرانجوان" بوشهر شد.

VARZESHBU.IR

به گزارش «ورزش بوشهر»؛ "حمیدرضا بابایی" دوشنبه شب پس ازشکست تیمش در برابر ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به مشکل خوابگاه بازیکنان و ترک تمرین از سوی آنها بیشتر تمرینها در هفته گذشته با حضور هشت بازیکن تیم برگزار شد که از این تعداد نیز سه بازیکن از رده های امید و جوانان بودند.

وی بیان کرد: در طول هفته گذشته با گرفتن خوابگاه از تیم استقلال اهواز مدیریت تیم در اندیشه پیدا کردن خوابگاه جدید بود که در این بین بازیکنان تمرینهای تیم را تعطیل کردند.

وی با تقدیر از حمایت مسئولان تیم استقلال اهواز که نگاه حمایتی مناسبی نسبت به کادر فنی تیم دارند، تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشتر بازیکنان استقلال اهواز از اطراف این شهر هستند نیاز مبرم به خوابگاه دارند.

وی یادآور شد: برای بازی با تیم "ایرانجوان بوشهر" با 15 بازیکن که یک سوم آنها از رده های سنی امید و جوانان بودند حضور یافتیم.

بابایی ادامه داد: با توجه به شرایط نابسامان تیم چنانچه امروز برابر ایرانجوان بوشهر نتیجه می گرفتیم قانون و قاعده فوتبال زیر سوال می رفت.

وی در خصوص ایرانجوان بوشهر نیز گفت: این تیم با بهره گیری از کادری فنی، فهیم و شایسته تیم یکدست و خوبی تشکیل داده و انتظار می رود بتواند در آینده نیز نتیجه دلخواه خود را کسب کند.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز افزود: در این دیدار داور پیش از به ثمر رسیدن گل سوم تیم ایرانجوان باید برای استقلال اهواز اعلام پنالتی می کرد ولی با نادیده گرفتن پنالتی همان توپ در برگشت به گل تیم ایرانجوان تبدیل شد./ایرنا


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر