قایدی آینده فوتبال ایران است

قایدی آینده فوتبال ایران است

ورزش بوشهر: کی باورش می شود که این پسرسیه چرده وتکنیکی بوشهری با شماره 24 فقط 18 سال دارد! وطی 23 بازی 1695 دقیقه بازی کرده وکارنامه موفقی به جا گذاشته 5 پاس گل و 10 گل زده و دعوت به تیم ملی جوانان در سال جام جهانی.

عبدالمجید اصلانی؛

هرکس به اولقبی داده است ویه جورایی هم به جاست یکی باشوی بیضایی صدایش می زند ؛ یکی مسی محله هلالی می خواندش! هوش تکنیکی بالای او در باکس جریمه این اجازه را می دهد که با ظاهر کاراکتر نمایش سینمای بیضایی در مستطیل سبزبا مسی مقایسه اش کنیم مخصوصا که نشان داده جنبه های مثبت بازی و جوانمردانه را خوب بلد است .

مهدی قایدی از استعداد های جوانی است که تازگی ها در فوتبال بوشهر و ایران هم چون دانیال ماهینی ،امین مشایخ ، فیاض بخش، ابراهیم صالحی و مهدی طارمی و...چهره شدند در چهار سال اخیر فوتبال هدفمند پایه بوشهر جوان هایی از این دست کم نداشته و نیاز به تثبیت خود در ترکیب اصلی تیم های شان داشتند و نیاز به دیده شدن ، با گذر زمان وبا روی کار آمدن مربی های تنوع طلب و تحول گرا وریسک پذیر هم چون مفتخرها ، احمدی ها ، دلگرم ها ورق برگشت و جوانه ها یکی یکی از گوشه گوشه لیگ فوتبال رده سنی و پایه بوشهر سبز شدند و نمایش تحسین برانگیزی در لیگ های پایه استان و ایران داشتند . مهدی قایدی ریز نقش که مشخصه فوتبال تو آکادمی کوچه پس کوچه ها ی خاکی وگل کوچک محله در کنار عبدالله زاده ها، صفری ها ، چاهی بخش ها ، شاکرها به عنوان یک مهاجم کناری فرا گرفته تو زمان حمله خیلی به دور زدن یار مستقیم و رفتن به باکس جریمه را دارد وبیشتر به عمق می زند و در این زمینه مستعد نشان داده است و در زمین آن قدر با هوش نشان می دهد که یک مهاجم خطرناک جدید در آینده نزدیک فوتبال ایران را نوید می دهد .

مهاجم سیه چرده بوشهری با حرکات پا به توپ عالی در ایستگاه 27 لیگ دسته اول آزادگان باعث شکست سنگین استقلال اهواز در ورزشگاه بوشهر شد با دو گل زده و دو پاس گل زیبا نشان داد از ویژگی های او مهاجمی ست سریع با قدرت حمل توپ بالا که خوراک ضد حمله است و هیچ ضربه ای اضافه به توپ نزد و با کمترین حرکت اضافی خودرا در مسیر دروازه استقلال قرار داد . ارسال های زمینی وکوتاه مهدی کاملا مدرن وامروزی ست ؛ مهارتی که آقای ایرانجوان به سایر کیفیت هایش اضافه می نماید . مهدی ریزنقش فوتبال بوشهری با شم گلزنی و تکنیکی که دارد اگر اشتباهاتش را کم کند می تواند مهره مهمی برای باشگاه های لیگ برتری و فوتبال ملی ایران باشد مخصوصا تو پستی بازی می کند که عرضه کم است و تقاضا زیاد .

وقتی به کارنامه لیگ نگاه می کنیم او یکی از موفق ترین مهاجمان کناری لیگ دسته اول فوتبال کشور در دور برگشت بازی ها در شکاندن پرس حریفان بوده ومیل هجومی بالایی دارد وبه دربلینگ گرایش بالا دارد او هرچند ریزنقش است ولی پاهای پرانتزی اش برنده خط هجومی ایران جوان ست ونقطه قوت بازی او کارکتر امتیاز آورش است که باعث می شود روی استارت های انفجاری و دور زدن ها خطرناک ظاهر شودواز فیزیکش به خوبی بهره ببرد وبه لحاظ تکنیک وسرعت قابلیت تبدیل شدن به یک فول مهاجم توانای ایران را دارد .

افت لحظه ای اش در جریان بازی احتمالا به سن وتجربه کمش مربوط می شود وانتظار می رود این افت های لحظه ای مهدی تو بازی ها با گذر زمان کمتر وکمتر شود . حالا بسیاری از تیم های لیگ برتری به دنبال این مهاجم ریز نقش وسیه چرده وخلاق فوتبال بوشهری اند . موج جدید جوان های تکنیکی فوتبال بوشهری یکی یکی از راه می رسندو می روند که مستطیل سبز فلات ایران زمین را هم چون سفره نوروزی رنگین نمایند . ولی این جوان ها هم چون قایدی ها، دانیال ماهینی ها باید همیشه به یاد داشته باشند که استعداد برای ستاره شدن کافی نیست واین تعهد وپشتکار وسبک زندگی درست و احترام به پیش کسوتان و تمرین وتمرین است که آن ها را بزرگ والگوی جامعه می سازد . مهدی و مهدی های نجیب زاده بوشهری همگی باید به جنتلمن های فوتبال تکنیکی و اخلاق مدار ایران تبدیل شوند.


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر