مفتخر: مسئولان به فکر شب عید بازیکنان ایرانجوان باشند

مفتخر: مسئولان به فکر شب عید بازیکنان ایرانجوان باشند

ورزش بوشهر: سرمربی تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر ابراز امیدواری کرد که مسئولان این باشگاه به فکر شب عید بازیکنان تیمش باشند.

VARZESHBU.IR

«ورزش بوشهر»؛ سعید مفتخر در مورد پیروزی 5 بر صفر تیمش مقابل استقلال اهواز در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: با شرایط خوبی که پس از بازی با خونه‌به‌خونه داشتیم و برای اینکه می‌خواستیم فاصله خود را با تیم‌های انتهای جدولی بیشتر کنیم، نیاز زیادی به سه امتیاز دیدار مقابل استقلال اهواز داشتیم. ما در این مسابقه دو نیمه متفاوت را پشت سر گذاشتیم. در نیمه اول نتوانستیم به گل برسیم، اما در نیمه دوم روش بازی خود را تغییر دادیم و خدا را شکر موقعیت‌های‌مان تبدیل به گل شد. البته در دیدارهای گذشته نیز تیم ما بازی‌های خوبی ارائه می‌داد و موقعیت‌های زیادی از دست می‌داد.

وی درباره مشکلات مالی شدید ایران‌جوان، با بیان اینکه اعضای این تیم از لحاظ انگیزشی و تمرکز مشکل دارند، گفت: تیم ما پول ندارد و حتی پاداش خیلی کمی نیز دریافت نکرده‌ایم که همین مسئله باعث شد بازیکنان داخل زمین تمرکز نداشته باشند. ما بعضی مواقع در دیدارهای خانگی برای هتل گرفتن هم مشکل داریم، اما بازیکنان در تمرینات و نیز در زمین مسابقه همه تلاش خود را می‌کنند. امیدوارم مسئولان به فکر شب عید بازیکنان باشند و پولی به تیم تزریق کنند که شرمنده آنها نشویم. شهرداری بوشهر حدود 15 درصد از مبلغ قرارداد اعضای تیم را از همان ابتدای فصل پرداخت کرد، اما پس از آن هیچ دریافتی نداشتیم. ما با این پول، مقداری از بدهی بازیکنان سال گذشته را پرداخت کردیم تا بتوانیم بازیکن جدید بگیریم و بقیه پول نیز به اعضای تیم داده شد. تیم ما با حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان بسته شده است.

سرمربی ایران‌جوان با بیان اینکه این تیم برای دربی بوشهر و مصاف با پارس جنوبی جم برنامه ویژه‌ای دارد، خاطرنشان کرد: باید به روند رو به رشد خود ادامه دهیم تا از پایین جدولی‌ها، بیشتر فاصله بگیریم. پارس جنوبی تیم خیلی خوبی است و خیلی خوب این تیم را آنالیز کرده‌ایم. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم و حداکثر امتیاز را نیز کسب کنیم.

مفتخر در مورد غیبت ستاره اصلی ایران‌جوان یعنی مهدی قائدی در دیدار مقابل پارس جنوبی، با اشاره به اینکه ایران‌جوان به یک بازیکن متکی نیست، تصریح کرد: ما یک گروه هستیم و همه با هم کار می‌کنیم و جایگزین قائدی را روی نیمکت داریم. قائدی بازیکن بسیار خوبی است و توانایی زیادی دارد. داور بازی مقابل استقلال اهواز با اولین حرکت قائدی، به او کارت زرد نشان داد و او را سه کارته کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که قائدی از چه تیم‌هایی پیشنهاد دارد، گفت: مهدی در نیم‌فصل از استقلال، پرسپولیس،‌ پیکان، ذوب‌آهن و گسترش‌فولاد تبریز پیشنهاد داشت. یک تیم خارجی نیز خواهان او بود، اما چون قائدی می‌خواهد به جام جهانی جوانان برود، اجازه دادیم پس از جام جهانی در این باره تصمیم بگیرد.


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر