برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس با شعار (من انقلابی‌ام)

برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس با شعار (من انقلابی‌ام)

به گزارش سوک، سردار علی رزمجو در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس با تبریک فرارسیدن ایام هفته دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت نزدیک شدن ایام محرم اظهار داشت: تقارن هفته دفاع مقدس با ماه محرم امسال ثابت می کند در طول هشت سال دفاع مقدس با فرهنگ عاشورایی و شهادت طلبی، جهادی و انقلابی نشات گرفته از تاسوعا و عاشورای حسینی دفاع کردیم.

وی بیان کرد: این تقارن ثابت می کند که تفکر بسیجی به عنوان ایدئولوژی کارآمد دفاع مقدس یعنی عمق بخشی به دفاع به عنوان یک وظیفه دینی و مذهبی مبتنی بر ماه محرم در دوران دفاع مقدس به تصویر کشیده می شد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: سی و هفتمین سالگرد دفاع مقدس به تناسب دهه محرم برگزار می کنیم و شاکریم که نظام جمهوری اسلامی در اوج اقتدار و عزت و افتخار قرار دارد.

رزمجو با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس روحیه سلحشوری و شهادت طلبی به ارمغان آورده می شود، افزود: در دوران دفاع مقدس شاهد شکوفایی دستاوردهای عظیمی در عرصه های مختلف فرهنگی، نظامی و اقتصادی شدیم.

وی با بیان اینکه امسال سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر میزبان برنامه های دفاع مقدس است، اضافه کرد: در مرکز استان و شهرستان ها 800 ویژه برنامه پیش بینی شده ضمن اینکه در مرکز استان هم 11 ویژه برنامه تدارک دیدیم.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه شعار امسال ویژه برنامه های هفته دفاع مقادس (من انقلابی ام) است، گفت: برنامه ویژه امسال، رژه نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر است که روز جمعه 31 شهریورماه ساعت 7.30 صبح در خیابان جانبازان ( بی سیم) بوشهر برگزار خواهد شد.

رزمجو با اشاره به نقش مهم رسانه ها در انعکاس ارزش های دفاع مقدس تاکید کرد: از رسانه ها انتظار داریم برنامه های هفته دفاع مقدس را به خوبی پوشش دهند چرا که اکنون جنگ رسانه ای، نامریی و نرم در جریان است و قلم و نوشته های اهالی رسانه بسیار تاثیرگذار است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد ایجاد موزه دفاع مقدس در بوشهر گفت: یکی از نیازهای مهم در حوزه دفاع مقدس، ایجاد موزه است که در این زمینه پیگیری های مفصلی انجام شده و در دست انجام است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: در ایام ماه محرم هم هر شب عزاداری و مداحی و سینه زنی در حسینیه عاشقان ثارالله شهر بوشهر برپا خواهد بود.


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر