پلیس استان بوشهر قاتلی را پس از ۶ سال دستگیر کرد

پلیس استان بوشهر قاتلی را پس از ۶ سال دستگیر کرد

دستگیری سارقان و مالخران رئیس پلیس استان بوشهر گفت: قاتلی که ۶ سال پیش فردی را در کمپ کارگری شهرستان عسلویه با ضربات چکش به قتل رسانده بود با تلاش پلیس بوشهر در استان مرکزی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار خلیل واعظی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهر از ارتقاء امنیت در استان بوشهر  خبرداد و اظهار داشت: کاهش تخلفات خشن در استان بوشهر یکی از آثار مهم افزایش امنیت در این استان است.

وی با تاکید بر این نکته که پلیس بر همه اوضاع و تخلفات اشرافیت دارد گفت:  با اشرافیت پلیس هیچ تخلفی از چشم ماموران نیروی انتظامی دور نمی‌ماند که در این عرصه رصد شبانه‌روزی ماموران قابل توجه است.

رئیس پلیس استان بوشهر با قدردانی از مشارکت همه‌جانبه مردم در کشف تخلفات افزود: با مشارکت و همراهی مردم تخلفات و جرائم در استان بوشهر در کوتاه‌ترین زمان شناسایی،کشف و متهمان دستگیر می‌شوند.

وی از دستگیری قاتلی پس از 6سال متواری خبرداد و خاطرنشان کرد: فردی که شش سال قبل با ضربات چکش سبب مرگ فرد دیگری و متواری شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سردار واعظی با تشریح این واقعه تصریح کرد: دی‌ماه سال 90 فردی در یکی از کمپ‌های کارگری عسلویه با ضربات چکش سبب مرگ فردی شده و متواری می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به تشکیل تیم تخصصی برای شناسایی قاتل افزود: با توجه به اهمیت کشف جرایم خشن مربوط به سنوات گذشته، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان بوشهر بررسی پرونده واقعه قتل یاد شده را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی مخفیگاه قاتل در استان مرکزی خبر داد و تصریح کرد: پس اقدامات دقیق اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه متهم متواری در یکی از شهرستانهای استان مرکزی شناسایی، کارآگاهان پلیس به محل مورد نظر اعزام شدند و متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سردار واعظی با بیان اینکه قاتل و مقتول هر دو غیربومی استان بوشهر هستند خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده پس از اعتراف به بزه انتسابی به سبب مسایل شخصی بین خود و مقتول برای تحقیقات تکمیلی به شهرستان عسلویه منتقل شد.

انتهای پیام/


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر