برگزاری جشن تولدی برای فرزندان شهدای حرم

برگزاری جشن تولدی برای فرزندان شهدای حرم

برگزاری جشن تولدی برای ...

حبیب احمدزاده: دیشب همه کمک کردند تا یک جشن تولد دسته جمعی برای کودکان و فرزندان زیر دوازده سال شهدای حریم، حرم و حرمت انسانیت گرفته شود. حداقل یکصدو پنجاه فرزند عزیز و دلبند در تالار اندیشه به همراه مادرانشان جمع شدند.

تا در توان همه مان بود سعی کردیم فقط دست باشد و شادی، عمو پورنگ و امیر محمد هم سنگ تمام گذاشتند. برای بعضی عزیزان خیلی بزرگتر که فقط  این بچه ها را به  مجلس عزا می بردند کمی سنگین بود ولی خب ما از شهید عزیز سعید سیاح طاهری کارمان را یاد گرفته بودیم.

به هر حال دلی از عزا به معنای واقعی کلمه درآوردند حضور خیلی از دست اندرکاران دلی جشنواره دانش آموزی فیلم دفاع مقدس هم بعد از آخرین دوره در بوشهر مغتنم بود. مانند عادل معمارنیا، محمد یاراحمدی و منصور جمهیری  و خانم ها، مریم احدی، سیمین آزادی و زینب خانم خودمان و سرکار خانم طاهری همسر شهید طاهری ... خلاصه پشت صحنه ای داشتیم ولی خدا را شکر. 

ذره ای از اصولمان که شاد کردن این بچه ها حتی برای یک شب بعد از شهادت پدرانشان بود اصلا و ابدا کوتاه نیامدیم. جهنمش را هم با فراغ دل می پذیریم. هورا جهنم 

پی نوشت: با تشکر از جناب استاد زقر، جواد آقای سمنانی، حجت الاسلام ثبوت و اخوان و جناب مومنی عزیز که آنها هم زحمت ها کشیدند و حرص ها خوردند.


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر