عضو کمیسیون انرژی مجلس: روند بکارگیری نیروهای بومی در صنایع نفت و گاز ساماندهی شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس: روند بکارگیری نیروهای بومی در صنایع نفت و گاز ساماندهی شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس و نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: روند بکارگیری نیروهای بومی در صنایع نفت و گاز ساماندهی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سکینه الماسی در نشست هم اندیشی اشتغال نیروهای بومی در پروژه های پارس جنوبی اظهار داشت: اشتغال به عنوان یکی از مهمترین مطالبات مردم مطرح است و باید در این راستا حرکت شود.

وی با اشاره به ساماندهی روند بکارگیری نیروهای بومی در تأسیسات و صنایع نفت و گاز تصریح کرد: تلاش سازمان منطقه ویژه پارس و ما ارتقای شرایط اشتغال نیروهای بومی در پروژه‌های پارس جنوبی است.

نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خوشبختانه برای اولین بار در دو دهه گذشته در این خصوص به یک پایه مشخص رسیده‌ایم.

الماسی تصریح کرد: البته باید تلاش کنیم که سهم مردم منطقه در بستر قانونی و منطقی آن روز به روز بهتر و بیشتر شود.

بهبود اشتغال بومی‌ها در پارس جنوبی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس نیز در این نشست اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور بهبود وضعیت اشتغال نیروهای بومی استان بوشهر در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی صورت گرفته است.

مهدی یوسفی از توانمندسازی جوانان استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: درصد سهم نیروهای بومی پارس جنوبی نسبت به سال‌های قبل بهبود یافته است و در بسیاری از پروژه‌های سهم بالایی برای استان در نظر گرفته شده است.


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر