اعلام آمادگی شرکت بین‌المللی پیدکو جهت اجرای پارس شمالی

اعلام آمادگی شرکت بین‌المللی پیدکو جهت اجرای پارس شمالی

مدیرعامل هلدینگ پیدکو خبر داد مدیرعامل هلدینگ پیدکو گفت: این شرکت به‌عنوان خط‌شکن‌، آماده اجرای پروژه پارس شمالی در دو شهرستان دشتی و تنگستان است.

به گزارش گام نیوز مالک الهی در حاشیه بازدید میدانی از مجموعه منطقه ویژه پارس شمالی اظهار داشت: مجموعه شرکت بین‌المللی توسعه و مهندسی پارس هلدینگ پیدکو دارای 11 شرکت فعال در داخل و خارج از ایران است.

وی افزود: در مناطق نفت‌خیز چهار پروژه در حال اجراست و ساخت و سازه‌های فلزی فاز 4 و 5 میدان گازی پارس‌جنوبی به روش c (ساخت اتصال لوله هلی فلزی)، عملیات لوله‌کشی فازهای 4 و 5 میدان گازی پارس جنوبی به روش Epc (جوشکاری لوله‌ها)، پالایشگاه فاز یک میدان گازی پارس جنوبی به روش Epc (خدمات مهندسی) و ساخت‌وسازهای فلزی پالایشگاه فازهای 6 و 7 و 8 میدان گازی پارس‌‌جنوبی به روش pc (ساخت اتصال سازه‌های فلزی) انجام گردیده است.

مدیرعامل هلدینگ پیدکو تصریح کرد: پروژه ارتقاء سامانه ایمنی و آتش‌نشانی، ساختمان‌های عملیاتی و کارگاه مهندسی و سیستم جمع‌آوری در این انبار نفت به روش ای، پی و سی‌ و چند پروژه در دست اجراست.

الهی یادآور شد: حضور مشتریان تخصصی با برنامه‌ریزی دقیق در تجارت پویای صادرات محصولات گازی ایران به‌عنوان همیار دولت جمهوری اسلامی ایران ابراز کردند.

وی اضافه کرد: این شرکت به‌عنوان خط‌شکن آماده اجرای پروژه پارس شمالی در دو شهرستان دشتی و تنگستان است و توقعی که از نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی داریم این است که بیش‌ازپیش از این شرکت در عملیات اجرایی پارس شمالی حمایت کنند.

وی اضافه کرد: مجموعه پیدکو دارای 44 پیمانکار است و دوست داریم عملیات اجرایی این پروژه را در پروسه زمانی قبل از فصل باران بتوانیم إغاز کنیم.

الهی بیان کرد: به تمام پروژه‌ها بخشنامه و ابلاغ کرده‌ام 80 درصد نیروی مطلق بومی در آن پروژه‌ها به کار گرفته شوند که از این 80 درصد 40 درصد آن باید بومی منطقه‌ای باشد.

وی ادامه داد: اگر می‌خواهیم این مهم انجام شود تا هفته آینده منتظر پاسخ پارس شمالی هستیم.

منبع: فارس

 


انتهای پیام /


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر