۳۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در دشتی برگزار می شود

۳۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در دشتی برگزار می شود

جلسه مسئولین دشتی

اتحاد خبر: جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: در هفته دفاع مقدس امسال بیش از ۳۰ برنامه در سطح شهرستان برگزار می شود.

به گزارش مهر، سرهنگ پاسدار غلام عباس احمدی صبح چهارشنبه در جمع مسئولین شهرستان دشتی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر ضرورت برگزاری هر چه باشکوه تر این برنامه ها در سطح شهرستان تاکید کرد.

وی افزود: این برنامه ها در حوزه های مختلف توسط رده های مختلف ناحیه برگزار میشود که این برنامه ها از سی ویکم شهریورماه با رژه نیروهای مسلح آغاز می شود.

احمدی اضافه کرد: توجه به شعار سال به خصوص در حوزه اقتصاد، توجه به وحدت و روحیه انقلابی، توجه به خانواده معظم شهدا، توجه به درس های دفاع مقدس و تبین قدرت دفاعی کشور از جمله مهمترین برنامه هایی است که در این هفته به آن توجه شده است.

وی خاطر نشان کرد: علی رغم توطئه های داخلی و خارجی به حمد الله انقلاب اسلامی چنان قدرتی دارد که دوستان بر آن تکیه می کنند و دشمنان نیز در معادلات منطقه ای و جهانی به حساب می آورند که ناشی از جنگ هشت ساله است.

احمدی گفت: امروز مسئولیت ما خطیر است و امانتی که به دست ما سپرده شده است لازم است این رسالت خطیر به نسل جوان منتقل کنیم./سکاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر