رییس جدید فنی و حرفه ای خواهران دشتستان منصوب شد+تصاویر

رییس جدید فنی و حرفه ای خواهران دشتستان منصوب شد+تصاویر

اتحاد خبر-زهره عرب: آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره آموزش فنی و حرفه ای خواهران دشتستان ظهر سه شنبه 28 شهریور ماه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار  اتحاد خبر، عبدالرسول کازرونی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با اشاره به اینکه در مجموعه فنی و حرفه ای استان 3 مرکز مستقل خواهران داریم، اظهار داشت: در حال حاضر شرایط به گونه ای است که باید بتوانیم از فضاهای موجود حداکثر بهره گیری را به عمل آوریم. الحمدلله در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان های دشتستان و گناوه از نظر نیروی انسانی تغییر و تحول اساسی صورت گرفته و این سبب بهبود جایگاه آموزشی مراکز خواهران شده است.

وی تاکید کرد: ما باید بتوانیم از این ظرفیت ها و نیروهای خوب در مراکز خواهران حداکثر استفاده را ببریم.

کازرونی افزود: امروز شرایط جامعه به گونه ای است که بهره و کیفیت آموزشی را در نظر می گیرد، پس ما باید برنامه ای برای توانمندی خود داشته باشیم.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با اشاره به اهمیت کیفیت آموزش گفت: برای حفظ مراکز موجود باید کیفیت کار را بالا ببریم تا رضایتمندی ایجاد کنیم. اگر آموزش خوب ارائه داده شود عرضه و چرخه خدمات نیز در شهر خوب خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز اگر منابع انسانی قوی داشته باشیم، می توانیم پیشرفت کنیم.

عبدالرسول کازرونی ضمن آرزوی موفقیت برای رییس جدید و تشکر از زحمات رییس سابق مرکز اظهار داشت: تقاضای من این است که برنامه کاری داشته باشید و همکاری و همراهی با بخش های دیگر را در برنامه کار خود قرار دهید.

گفتنی است، در این آیین تودیع فرزانه سهراب پور رییس سابق مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتستان واحد خواهران انجام شده و با اهدای لوح تقدیر از زحمات وی قدردانی گردید، همچنین حکم شمیم برازجانی به عنوان سرپرست جدید این مرکز توسط مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر قرائت و به ایشان اهدا شد.

کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر