نمایشگاه جهانی کاریکاتور ترامپیسم در برازجان افتتاح شد /تصاویر

نمایشگاه جهانی کاریکاتور ترامپیسم در برازجان افتتاح شد /تصاویر

اتحاد خبر: نمایشگاه جهانی کاریکاتور ترامپیسم با تلاش های «ابوالقاسم طحانیان» هنرمند کاریکاتوریست برازجانی و سرپرست گروه هنری 8 و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان شهرستان دشتستان صبح چهارشنبه 29 شهریور ماه در سالن اداره تبلیغات اسلامی شهر برازجان افتتاح گردید.


 

 

به گزارش خبرنگار «اتحاد خبر»، ابوالقاسم طحانیان یکی از دو نماینده استان در این جشنواره گفت: فراخوان این جشنواره اردیبهشت ماه منتشر شد و ما از سه ماه پیش در پی فراهم کردن مقدمات آن بوده ایم. 

مسئول برگزاری این نمایشگاه در برازجان اظهار داشت: آثار ارسال شده کارهای خوبی هستند و تعداد 20 اثر از 100 اثر نمایش داده شده در نمایشگاه جایزه گرفته اند و در حوزه کاریکاتور اولین نمایشگاه جهانی است که در برازجان برگزار شده است.

طحانیان عنوان کرد: دبیر این نمایشگاه سید مسعود شجاعی طباطبایی، رییس خانه کاریکاتور ایران است.

محبوبه اسلام پور، رییس بسیج هنرمندان شهرستان دشتستان اظهار داشت: از روزی که به بسیج هنرمندان وارد شده ام هدفم حمایت از هنر و هنرمند بوده و همیشه در جلسات مختلف دغدغه من حمایت از هنرمندان دشتستانی است.

وی افزود: همیشه در نمایشگاه ها می بینیم که هیچگونه حمایتی از هنرمندان صورت نمی گیرد. روزها و شبهای زیادی برای برپایی این نمایشگاه تلاش شده است و خدا را شکر با وجود کم لطفی های موجود نمایشگاه بسیار خوب برگزار شده و ما راضی هستیم.

به گزارش اتجاد خبر 100 اثر از 32 کشور در این نمایشگاه پذیرفته شده اند و ایران و شهر برازجان میزبان برگزاری آن است. از استان بوشهر نیز دو اثر از ابوالقاسم طحانیان و سعید جوانمرد در این نمایشگاه شرکت دارد.

گفتنی است، نمایشگاه تا 6 مهر ماه ادامه خواهد داشت و بازدید از آن همه روزه از ساعت 18 تا 22 می باشد.
کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر