۲۳ هزار دانش‌آموز کلاس اولی استان بوشهر سال تحصیلی را آغاز کردند

۲۳ هزار دانش‌آموز کلاس اولی استان بوشهر سال تحصیلی را آغاز کردند

کلاس اولی ‌همزمان با سراسر کشور،جشن شکوفه‌ها و غنچه‌‌ها ، ویژه آغاز سال تحصیلی دانش آموزان کلاس اول ابتدایی سراسر استان بوشهر با حضور ۲۳ هزار دانش‌آموز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ‌همزمان با سراسر کشور صبح امروز جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها، ویژه آغاز سال تحصیلی دانش آموزان کلاس اول ابتدایی در 730 مدرسه ابتدایی استان بوشهر  برگزار شد.

جشن شکوفه‌ها  که با حضور مسئولان، معلمان و اولیای نوآموزان استان بوشهر  برگزار شد23 هزار دانش‌آموز کلاس اولی ب نواخته شدن زنگ  راهی 730 کلاس درس شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در آیین جشن شکوفه‌ها در دبستان شهید فخرایی بوشهر با تبریک سال تحصیلی جدید این روز را برای دانش‌آموزان کلاس اولی بسیار روز باشکوه و مهم دانست و اظهار داشت: دانش‌آموزان کلاس اولی که امروز برای نخستین بار راهی کلاس درس می‌شوند و فراگیری تعلیم و تربیت در مدارس آغاز می‌کنند روزی با اهمیت برای آنان محسوب می‌شود.

ناصر کرمی با تاکید بر همراهی اولیا دانش‌آموزان در تمامی عرصه‌های تعلیم و تربیت افزود: با توجه به رسالت مهم و سنگین آموزش و پرورش در عرصه تعلیم و تربیت آینده‌سازان جامعه لازم است مسئولان دستگاه‌های اجرایی با همراهی اولیا دانش‌آموزان در تحقق این رسالت، آموزش و پرورش را همراهی و حمایت کنند.

وی با قدردانی از حضور با شکوه اولیا دانش‌آموزان در جشن شکوفه‌ها افزود: حضور خانواده‌ها در آیین جشن شکوفه‌ها نشان از توجه این عزیزان به امر تعلیم و تربیت است که نوید بخش حضور موثر اولیا دانش‌آموزان در طول سال تحصیلی در برنامه‌های مختلف مدارس است.

در این مراسم پس از نواخته شدن زنگ شکوفه‌ها، دانش‌آموزان کلاس اولی راهی کلاس‌های درس شدند.

انتهای پیام/


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر