آزمون طرح توانمندسازی آموزشدهنگان سواد آموزی در بوشهر برگزار شد

آزمون طرح توانمندسازی آموزشدهنگان سواد آموزی در بوشهر برگزار شد

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید؛ معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: آزمون طرح توانمندسازی ۵۰۰ نفر آموزش دهندگان سوادآموزی در مرکز علمی-کاربردی استانداری بوشهر توسط جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.

به گزارش گام نیوز غلامرضا دانش فر صبح چهارشنبه در بازدید از جلسه آزمون آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی اظهار داشت: آزمون پایانی طرح آنلاین توانمندسازی ۵۰۰ نفر از آموزش دهندگان سوادآموزی روزانه توسط جهاددانشگاهی استان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در مرکز آموزش علمی-کاربردی استانداری بوشهر برگزار شد.

معاون سوادآموزی استان افزود: آزمون به صورت آنلاین از آموزش دهندگان از ۲۵شهریور آغاز شد و تا آخرهفته آینده ادامه می یابد.

وی به استقبال خوب آموزش‌دهندگان علاقمند به شرکت در این طرح توانمندسازی اشاره کرد و گفت: جهاد دانشگاهی و معاونت سواد آموزی استان پس از مواجهه با درخواست های مکرر آموزش دهندگان علاقمند به شرکت در این طرح، تصمیم گرفتند زمان ثبت نام را تا ساعت ۲۴ روز ۳۱ شهریور ماه ۹۶تمدید کند.

دانش فر ادامه داد: از افراد ثبت کرده جدید از روز اول مهرماه سال جاری به صورت آنلاین آزمون توانمندسازی به عمل خواهد آمد.

سرپرست جهاد دانشگاهی استان بوشهر نیز ظرفیت های این دستگاه  را به منظور افزایش کیفیت آموزش و توانمدسازی نیروی انسانی سوادآموزی، بالا توصیف کرد و عنوان داشت: تفاهم نامه منعقده بین دو دستگاه در مرکز کشور، در استان نیز عملیاتی‌تر می‌شود.

علی احمدی‌زاده با تشریح چگونگی اجرای مراحل مختلف آزمون طرح توانمند سازی۵۰۰ نفر آموزش دهندگان سوادآموزی به تمدید ثبت نامه سواد آموزان در طرح توانمندسازی پرداخت.

منبع: مهر

 


انتهای پیام /


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر