نقشه راه آینده استان بوشهر تبیین شود

نقشه راه آینده استان بوشهر تبیین شود

سالاری استاندار بوشهر با تاکید بر تدوین و ترسیم برنامه‌های توسعه‌ای استان بوشهر گفت: در گزارش‌های ادارات باید برنامه‌های آتی هر دستگاه مشخص باشد و نقشه راه آینده استان بوشهر تدوین شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مصطفی سالاری ظهر امروز در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر با اشاره به گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی ارائه شده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل ورزش و جوانان اظهار داشت: با توجه به عدم استقبال مطلوب از فعالیت واحدهای صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان، باید این موضوع مورد آسیب شناسی قرار گیرد.

وی با تاکید بر ساماندهی قیمت اراضی در شهرک‌های صنعتی برای توسعه سرمایه‌گذاری بیان کرد: یکی از دلایل عدم استقبال از سرمایه گذاری در برخی شهرک‌های صنعتی استان بوشهر، بالا بودن قیمت زمین در این شهرک‌هاست، لذا شرکت شهرک‌های صنعتی باید قیمت زمین در این مناطق را ساماندهی کند.

استاندار بوشهر با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی مدیرکل ورزش و جوانان در مورد عملکرد استان در این بخش گفت: در گزارش‌های ادارات باید برنامه‌های آتی هر دستگاه مشخص باشد و  .

سالاری بر ضرورت توسعه ورزش همگانی در استان تاکید کرد و افزود: یکی از مشکلات در حوزه سلامت مردم استان بوشهر، کم تحرکی است لذا باید اداره کل ورزش و جوانان برنامه‌ای در این زمینه در نظر بگیرد.

وی با اشاره به ضرورت تدوین نقشه راه استان بوشهر در همه عرصه‌ها تاکید کرد: از مدیران دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود گزارش‌های خود را با تبیین برنامه‌های آینده و همچنین با کیفیت تهیه و ارائه کنند.

 در این نشست عملکرد و برنامه های آینده سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

انتهای پیام/


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر