استاندار بوشهر: مردم استان بوشهر کم‌تحرک هستند

استاندار بوشهر: مردم استان بوشهر کم‌تحرک هستند

به گزارش اتحاد خبر، مصطفی سالاری بعد از ظهر چهارشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار داشت: ادارات استان باید در برنامه‌های خود در مورد برنامه‌های آینده خود و همچنین نقشه راه استان برنامه خود را ارائه کنند.

وی یکی از مشکلات مهم در استان بوشهر را کم‌تحرکی مردم عنوان کرد و ادامه داد: بی تحرکی عامل بسیاری از بیماری‌ها است و به همین دلیل باید تلاش شود که زمینه توسعه فعالیت‌های ورزشی در بین همه مردم فراهم شود.

استاندار بوشهر خواستار برنامه‌ریزی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر برای توسعه فعالیت‌های ورزشی در سطح استان شد و اضافه کرد: در راستای توسعه زیرساخت‌ها و فضاهای ورزشی در استان تلاش خوبی صورت گرفته است و باید فعالیت‌های ورزشی نیز گسترش یابد.

وی همچنین به عدم استقبال مطلوب از فعالیت واحدهای صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر اشاره کرد و افزود: باید در این زمینه آسیب‌شناسی لازم انجام شود و برای توسعه این واحدها تلاش کرد.

سالاری بالا بودن قیمت زمین در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر را یکی از دلایل عدم استقبال از سرمایه گذاری دانست و بیان کرد: باید در زمینه ساماندهی قیمت زمین در این شهرک‌ها اقدامات لازم انجام شود.

ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از جمله برنامه‌های این نشست بود.
مهرکاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر