جاذبه های توریستی منحصر بفردی در روستاهای استان بوشهر وجود دارد

جاذبه های توریستی منحصر بفردی در روستاهای استان بوشهر وجود دارد

به گزارش اتحاد خبر،بهرام نکیسا در نشست با دهیاران بخش بوشکان شهرستان دشتستان روستاهای شاه پسر مرد و درنگ اظهار داشت: مرقد مطهر امامزاده گان محمد فیروز (شاه پسر مرد ) و شاهزاده اسماعیل ، مقبره سردار شهید راه استقلال و آزادی میهن غضنفرالسلطنه برازجانی ، قلعه پریزاد و برج متعلق به دوران ساسانی و چندین هکتار باغات نخیلات و مرکبات در کنار سایر جاذبه های طبیعی و ارتفاع این روستاها از سطح دریا ، اقلیمی منحصر به فرد ، به همراه مستحدثات طبیعی دیدنی در اطراف این روستا جاذبه های بی نظیر توریستی را بوجود آورده است که به نوبه خود می تواند این منطقه تاریخی را به یکی از قطب های گردشگری کشور تبدیل نماید .
وی گفت : روستاهای شاه پسر مرد و درنگ دشتستان یکی از روستاهای تاریخی در استان بوشهر است که می بایست نسبت به معرفی این قبیل روستاها بیش از پیش توجه شود .
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر افزود : از آنجائیکه مشاغل فراوانی درعرصه صنعت توریسم نهفته شایسته است که شوراهای اسلامی و دهیاران اینگونه روستاها به این مهم توجه نمایند . وی گفت از دیگر قابلیتهای روستاهای مذکور پرورش دام ، طیور ، زنبور داری و صنایع دستی می باشد . که می بایست مورد حمایت قرار گیرد .
بهرام نکیسا بیان داشت : روستاهای شهرستان دشتستان همچون سایر روستاهای استان بوشهر بخوبی این قابلیت را دارا می باشند که محلی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی و سرمایه گذران و کار آفرینان باشند .کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر