تیم گناوه در مسابقات کشوری روباتیک خوش درخشید

تیم گناوه در مسابقات کشوری روباتیک خوش درخشید

رئیس فنی و حرفه‌ای گناوه: رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای گناوه گفت: گناوه در مسابقات کشوری روباتیک استان اصفهان خوش درخشید.

به گزارش گام نیوز رئیس مرکز فنی و حرفه ای گناوه عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران ضمن تبریک این موفقیت اظهار داشت: در شهرستان گناوه هشت آموزشگاه آزاد مهارت آموزی به فعالیت می پردازند.

عباس حقیقی گفت: این آموزشگاه‌ها در رشته های مختلفی مشغول به فعالیت و مهارت آموزی هستند که زیر نظر فنی و حرفه ای گناوه هستند.

حقیقی در ادامه بیان داشت: این آموزشگاه ها نقش بسیار خوبی در مهارت آموزی و فراگیری تخصص های لازم مرتبط با علائق افراد را ایفا می کنند که از این نظر بسیار تاثیرگذار هستند.

وی با بیان اینکه این آموزشگاه‌ها کمک شایانی در مهارت آموزی در جامعه دارند، افزود: قطعا این فعالیت‌ها در رونق اشتغال پایدار و اشتغال زایی مهم است.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای گناوه گفت: در شهرستان گناوه تنها آموزشگاه آزاد مهارت آموزی روبیان در حوزه روباتیک کار می کند که بسیار موفق عمل کرده و در این سال ها در مسابقات کشوری مختلف همچون مسابقات کشوری اصفهان خوش درخشیده است.

هفتمین مرحله مسابقات کشوری روباتیک اصفهان درحالی برگزار  شد که تیم روباتیک آموزشگاه آزاد روبیان گناوه با ۲۴ شرکت کننده در این رقابت کشوری شرکت کرد. تیم گناوه برای سومین سال پیاپی، با شرکت در لیگ‌های روبات جنگجو، روبوبال، کاوشگر، انباردار، جابه جاکننده اجسام و لیگ خلاق شرکت کرد و از همان اول امیدوار بود که بتواند چندین مقام کسب کند.

این تیم با سرپرستی و مربیگری محمدرضا شهمرادی، امیرزاده و ابراهیم زاده پا به این کارزار دانش محور گذاشت. کارآموزان آموزشگاه روبیان در مسابقات روباتیک کشوری بسیار خوش درخشیدند. مقام اول در بخش روبات مسیریاب توسط محمدحسین قائدی، مقام دوم در بخش روبات جنگجو نیز توسط امیرحسین غلامی و علیرضا شهمرادی، در لیگ روبات انباردار نیز احمد بنیادی موفق به کسب مقام سوم شد و مقام دوم در بخش روبات ماهیگیر و ماهی پاک کن توسط خانم ها حمیده دوستان و دل آرام پیروزدل به دست آمد.

منبع: مهر

 


انتهای پیام /


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر