نمایشگاه ویژه اقلام محرم در گناوه برپا شد

نمایشگاه ویژه اقلام محرم در گناوه برپا شد

 در آستانه ماه محرم به همت بنیاد بین‌المللی غدیر، نمایشگاه ویژه اقلام محرم در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه برپا شد

به گزارش گام نیوز به همت بنیاد بین‌المللی غدیر  نمایشگاه ویژه اقلام محرم در نگارخانه شادروان اله‌کرم افتخاری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه برپا شد.

 سکینه زارعی مسوول برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: این نماشگاه به منظور ارائه محصولات مورد نیاز هیات‌های مذهبی و مردم در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و دسترسی آسان‌تر به این محصولات برای اولین بار در گناوه برپا شده است.

وی افزود:در این نمایشگاه محصولاتی از قبیل انواع ریسه، پرچم،کتیبه، سربند، شال عزا، لباس مخصوص ایام محرم، چفیه، طبل، زنجیر و انواع اقلام فرهنگی شامل بازی‌های ایرانی اسلامی، اقلام مختلف حجاب، انواع سی‌دی‌های مداحی و نوحه‌های محرم ارائه شده است که تنوع این محصولات افزایش خواهد یافت.

مسوول برگزاری نمایشگاه اقلام ویژه محرم تصریح کرد: این محصولات با تخفیف ویژه و قیمت مناسب در اختیار هیات‌ها قرار می‌گیرد و هیات‌ها و پایگاه‌هایی که خرید مناسب و عمده از نمایشگاه انجام دهند می‌توانند از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

وی یادآور شد: این نمایشگاه همه روزه تا دهم محرم در دو نوبت صبح و عصر و از ساعت 9 تا 13 و 17 تا 21 در نگارخانه شادروان الله‌کرم افتخاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند از آن دیدن کنند.

منبع: فارس

 


انتهای پیام /


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر