استاندار بوشهر: مردم استان بوشهر کم‌تحرک هستند/ لزوم توسعه فعالیت‌های ورزشی

استاندار بوشهر: مردم استان بوشهر کم‌تحرک هستند/ لزوم توسعه فعالیت‌های ورزشی

استاندار بوشهر گفت: در استان بوشهر بسیاری از مردم کم‌تحرک هستند و باید با اجرای برنامه‌های مختلف زمینه برای افزایش فعالیت‌های ورزشی و تحرک بیشتر فراهم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالاری در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار داشت: ادارات استان باید در برنامه‌های خود در مورد برنامه‌های آینده خود و همچنین نقشه راه استان برنامه خود را ارائه کنند.

وی یکی از مشکلات مهم در استان بوشهر را کم‌تحرکی مردم عنوان کرد و ادامه داد: بی تحرکی عامل بسیاری از بیماری‌ها است و به همین دلیل باید تلاش شود که زمینه توسعه فعالیت‌های ورزشی در بین همه مردم فراهم شود.

استاندار بوشهر خواستار برنامه‌ریزی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر برای توسعه فعالیت‌های ورزشی در سطح استان شد و اضافه کرد: در راستای توسعه زیرساخت‌ها و فضاهای ورزشی در استان تلاش خوبی صورت گرفته است و باید فعالیت‌های ورزشی نیز گسترش یابد.

وی همچنین به عدم استقبال مطلوب از فعالیت واحدهای صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر اشاره کرد و افزود: باید در این زمینه آسیب‌شناسی لازم انجام شود و برای توسعه این واحدها تلاش کرد.

سالاری بالا بودن قیمت زمین در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر را یکی از دلایل عدم استقبال از سرمایه گذاری دانست و بیان کرد: باید در زمینه ساماندهی قیمت زمین در این شهرک‌ها اقدامات لازم انجام شود.

ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از جمله برنامه‌های این نشست بود.

.jwplayer{ display: inline-block; }


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر