گوشی های تلفنی که در حال خاک خوردن هستند

گوشی های تلفنی که در حال خاک خوردن هستند

به گزارش سوک، خبرهای دریافتی نشان می دهد که تعداد زیادی گوشی در گمرک و تعداد فراوانی نیز که توسط ماموران انتظامی توقیف و به مرازک مرتبط تحویل داده شده، هم اکنون در انبارها، در حال خاک خوردن هستند.

این گوشی ها که همگی با ارز  4200 تومانی وارد کشور شده و روزی قرار بود در تلاظم ارزی کشور تا بیش از سه برابر قیمت وارد چرخه فروش شود، تاکنون فکر اساسی برای آنها نشده در حالی که در کنار گارانتی آنها  که در حال انقضاست، قطعاتی مانند باطری آنها نیر در حال فرسوده شدن هستند.

این شرایط در کنار افزایش چند برابری قیمت گوشی تلفن همراه در بازار که سر از ارقام میلیونی درآورده با وعده های وزرای محترم و وجود اختلاف نظرها در دولت،  امروز و فردا می شود و با آشفتگی بازار به نفع دلالان و رانت خواران، مصرف کننده واقعی رور به روز  بیشتر در ضرر و زیان قرار می گیرند.

البته مشخص نیست در این اوضاع و احوال ، با چه شاخص هایی جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری اعلام می کند که همه مشکلات مالی دولت بر طرف شده در حالی که ملت با کاهش قدرت خریدی 200 تا 300 درصدی مواجه هستند.

به نظر می رسد که به جای معرفی یک یا دو شرکت و ایجاد یک بروکراسی شدید برای نام نویسی دریافت گوشی به ازاء هر یک کد ملی و شماره حساب یک گوشی، دولت باید زمینه ورود گوشی با ارز تخصیص داده شده 4200 تومانی به بازار را فراهم سازد.


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر