نمایشگاه کتاب با 30 درصد تخفیف در کنگان گشایش یافت

نمایشگاه کتاب با 30 درصد تخفیف در کنگان گشایش یافت

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه کتاب با بیش از 600 نسخه در محل کتابخانه عمومی فرهنگ کنگان گشایش یافت، علاقه مندان می توانند از تخفیف 30 درصدی خرید کتاب در این نمایشگاه استفاده کنند.

به گزارش گام نیوز نصرالله اسماعیلی امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه کتاب کنگان اظهار داشت: نمایشگاه کتاب از صبح امروز و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی فعالیت خود را آغاز کرده است.

رئیس کتابخانه عمومی کنگان افزود: این نمایشگاه با بیش از 600 نسخه کتاب در موضوعات مختلف داستانی، ادبیات، کودکان، مذهبی، قرآنی، ادبی، آموزشی ویژه کودک و نوجوان برای اولین بار در کتابخانه عمومی فرهنگ کنگان تا 30 آبان ماه در معرض دید علاقه مندان به مطالعه و کتابخوانی قرار گرفته است.

وی بیان کرد: در هفته کتاب و کتابخوانی، برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به منظور تقویت فرهنگ مطالعه و گسترش سطح آگاهی های عمومی مردم این منطقه در نظر گرفته شده است.

اسماعیلی افزود: کتاب، دروازه ای به سوی جهان گسترده دانش و معرفت است و ارائه کتاب های خوب، یکی از بهترین ابزارها برای به کمال رساندن انسانهاست و کسی که در این دنیای زیبا به زندگانی می پردازد، نمی تواند با دنیای کتاب بی ارتباط باشد.

منبع: فارس

 


انتهای پیام /


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر