فعالیت بانوان در تحقق اقتصاد مقاومتی تقویت شود

فعالیت بانوان در تحقق اقتصاد مقاومتی تقویت شود

معاون تبلیغات اسلامی بوشهر: معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: .

به گزارش گام نیوز حجت‌الاسلام سیدعلی پناه محمودی‌نیا ظهر دوشنبه در نشست روسای کارگروه های جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر گفت: کسی که عضو جمعیت است باید رویحه انقلابی گری داشته باشد و نگاه جهادی بسیار مهم است و باید به گونه ای باشد که شب و روز در فکر باشد که چه کاری برای پیشرف انجام دهیم.

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشره به شعار سال و لزوم توجه به حمایت از تولید ملی گفت: در حوزه اقتصاد هنوز ورود نکرده ایم خانم‌های تولید گر را دعوت کنیم در فضای اشتغال و کمک به اقتصاد مقاومتی به کمک شما بشتابند.

وی با اشاره به لزوم فعالیت در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: در فضای آسیب های اجتماعی در زمینه مواد مخدر، روحانیون مستقر را درآن فضا قرار دهیم ولی اصل برنامه با بانوان فرهیخته است.

محمودی‌نیا تصریح کرد: نباید فقط روحانیون مستقر به محلات بروند و در مورد آسیب مواد مخدر صحبت کند. نیروی انتظامی هم دعوت شود و در این زمینه همکاری لازم را انجام دهد.

زهرا رضایی رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر در این نشست به ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد جمعیت پرداخت و گفت: در فضای مجازی هم از دانشگاه فرهنگیان دعوت شده است که تولید محتوا کنند که قول مساعد داده شده است و همچنین دعوت از بانوان کارآفرین که این امر به کارگروه شعار سال محول شده است.

خدیجه گرشاسبی کارشناس امور فرهنگی بانوان و دبیر جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر بیان داشت: جذب یاوران جمعیت در شهرستان ها اجباری است و احراز صلاحیت آنان بر عهده کمیته جمعیت بانوان است.

منبع: مهر

 


انتهای پیام /


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر