بیش از ۱ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

بیش از ۱ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دیلم از اشراف اطلاعاتی دریابانی استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: تمام سواحل و نقاط مختلف استان بوشهر تحت رصد دریابانی قرار دارد.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افزود: ماموران دریابانی با امکانات و تجهیزات شناوری مدرن در برخورد قاطع با قاچاقچیان  شبانه‌روز فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه پایگاه دریابانی در سواحل استان بوشهر دارای آمادگی عملیاتی در برخورد قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچیان است افزود: ماموران دریابانی با آمادگی کامل در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ در سواحل دیلم خبرداد و بیان کرد: ماموران دریابانی با شناسایی یک باند سوداگران مرگ در سواحل دیلم، بیش از 1.2 تن مواد مخدر کشف کردند.

سردار رضایی‌نژاد با بیان اینکه یک تن و 200 کیلوگرم تریاک برای انتقال در نقاط کشور ساحل دیلم مخفی شده بود گفت: ماموران دریابانی استان بوشهر محل اختفای مواد مخدر را شناسایی و در بازرسی یک تن و 200 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

وی با بیان اینکه در این عملیات یک نفر دستگیر شد خاطرنشان کرد: امسال تاکنون با متلاشی شدن باندهای گوناگون افزون بر 5 تن مواد مخدر توسط نیروهای دریابانی استان بوشهر کشف شده است.

منبع: تسنیم


کاربر عزیز
هم اکنون نسخه جدید شهر دریا در دسترس است. آیا میخواهید به نسخه جدید شهر دریا منتقل شوید؟

بله خیر